Měsíční plány MŠ – únor 2019

1.2. Pololetní prázdniny – MŠ uzavřena (oprava vytápění)
4.- 8.2. Téma: Povolání
Hry na povolání, práce s různým materiálem.
11.- 15.2. Téma: Od rána až do večera
Vytváření časových představ.
15.2. KARNEVAL
– prosíme rodiče o přinesení karnevalových masek
18. – 22.2. Téma: Cestování
Dopravní výchova, Bezpečná školka, dopravní prostředky
Jarní prázdniny – provoz dle zájmu rodičů
25. – 28.2. Polytechnická výchova – dřevo X kov
V rámci tématu – Dřevohrátky, Den dřeva a práce se dřevem v prostorách školních dílen

MINIŠKOLIČKA – každou středu od 14 do 15 hod v prostorách třídy Sluníček – předadaptační program pro rodiče a děti před zahájením školkové docházky.

Školkáčci ze třídy Včelky bruslili 28.1.2019

V pondělí 28.1. 2019 se děti ze třídy Včelek podívaly na zimní stadion v Novém Jičíně, kde si většina z nich poprvé vyzkoušela, jaké to je stát v bruslích na ledu. Nejdříve jsme si všichni poslechli pár pravidel bezpečnosti, která se musí při pobytu na ledové ploše dodržovat, aby se nestalo nějaké neštěstí a pak hurá na led. Tam každý dostal své chodítko a po volné chvilce se dětí ujal pan instruktor, který s nimi procvičoval, jak mají vstát, když spadnou, držení rovnováhy, děti sbíraly rozkutálené míčky a také hrály na rybáře a rybičky. Hodina nám rychle utekla a ke konci ní již některé děti bruslily bez chodítek a také děti, kterým na začátku ukápla nějaká ta slzička, bruslily s úsměvem a klidně by tam ještě i zůstaly. Všem se výlet do Jičína moc líbil a snad se nám povede se tam ještě někdy podívat.