Besídka pro maminky – MŠ 9.5.2019

Děti v naší školce se poctivě připravovaly na svátek maminek. Vyráběly dárečky, přáníčka, ale také si pilně nacvičovaly program složený z písniček, básniček a tanečků. Netrpělivě očekávaly čtvrteční odpoledne, kdy se naše školka zaplnila nejen maminkami, ale také tatínky, babičkami a dědečky. Pro některé děti ze Sluníček to bylo jejich úplně první vystoupení, které zvládly na jedničku od zamávání maminkám, až po taneček Dělání a hlubokou poklonu. Ale i děti ze třídy Včelky se nenechaly zahanbit a za své vystoupení, kde se se všemi rozloučily tanečkem na píseň od skupiny ABBA sklidily veliký potlesk a mnohým maminkám ukápla slza dojetí. Děti předaly své dárečky a zbytek odpoledne se nesl v pohodovém duchu u drobného občerstvení a přátelského povídání.