UZAVŘENÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Nařízením vlády se s platností od 10. 3. od 18. hodiny uzavírají po celé republice až do odvolání všechny základní, střední školy, učiliště i univerzity. „Zakazuje se osobní přítomnost žáků na základních, středních školách, odborných učilištích a univerzitách,“ uvedl předseda vlády. Na mateřské školy se opatření nevztahuje. Mateřská škola při ZŠ a MŠ Potštát bude pokračovat v provozu, taktéž školní jídelna, do níž je však zakázán přístup žákům ZŠ!!!  Školní jídelna bude připravovat stravu pro potřeby MŠ a zaměstnance školy, pokud tito budou v práci. Z preventivních důvodů je také s platností od 10. 3. uzavřena pro všechny spolky a sportovní oddíly školní tělocvična.  Vzhledem k rychlému vývoji situace sledujte, prosím, webové stránky školy a ministerstva školství. Informace nejen k výuce budeme předávat prostřednictvím webu a informačního systému školy.