NÁVRAT ŽÁKŮ ZŠ K PREZENČNÍ VÝUCE

dle vývoje epidemické situace a dle vyjádření představitelů vlády zatím platí, že se dnem 30. 11. 2020 navrátí do škol k prezenční výuce deváté ročníky a zbylé třídy 1. stupně ZŠ. Zbývající třídy 2. stupně  budou prozatím od pondělí 30. 11. střídat vždy po týdnu prezenční a distanční výuku. V případě naší školy to bude tak, že v pondělí 30. 11. nastoupí žáci 1. stupně + žáci šestého, osmého a devátého ročníku.  Žáci sedmého ročníku budou v týdnu od 30. 11. do 4. 12. pokračovat v distanční výuce a do školy přijdou až v pondělí 7. 12., kdy doma zůstanou naopak ročníky šestý a osmý. Takto se budou šesťáci, sedmáci a osmáci střídat vždy po týdnu až do odvolání.

Vzhledem k tomu, že se situace mění poměrně turbulentně, prosím o sledování našich webových stránek a aktuální situace.

V Potštátě 20. 11. 2020

Karel Machyl, ředitel školy