DOMÁCÍ ÚKOLY, JEJICH ZADÁVÁNÍ A HODNOCENÍ

již týden jsou žáci ZŠ z důvodů nařízení vlády doma. Protože tato situace bude pravděpodobně trvat delší dobu, žádáme vás o důsledný dohled nad domácí přípravou žáků a plněním zadaných úkolů.

Stále platí, že žákům 1. stupně jsou úkoly rozesílány prostřednictvím            mailů na rodiče, žákům 2. stupně prostřednictvím webového informačního systému ŠkolaOnline. V tomto systému je práce žákům 2. stupně zadávána prostřednictvím sekce DOMÁCÍ ÚKOLY nebo v sekci ZPRÁVY. Je skutečně potřeba, aby žáci tato zadání a úkoly plnili podle pokynů vyučujících. Vypracované úkoly podle požadavků učitelů pak prostřednictvím e- mailů zašlou zpět k hodnocení danému učiteli.

Nejen pro opakování učiva je vhodné sledovat na programu ČT1 pořad UčíTelka případně využívat výuková videa na cs.khanacademy.cz. Živá vysílání je možno sledovat on-line také každý den od 9,00 hodin na YouTube kanálu Online výuka.

Děkuji za pochopení a spolupráci

Karel Machyl, ředitel školy