Provoz školy v době letních prázdnin

Vážení rodiče, vážení občané,

v letních měsících, červenci a srpnu, bude provoz ZŠ a MŠ Potštát omezen. V době od 1. 7. do 12. 7. bude v provozu mateřská škola a školní jídelna, současně budou v tomto období probíhat úklidové práce, malování a drobné opravy.

V době od 15. 7. do 2. 8. bude škola z důvodu čerpání dovolených pro veřejnost uzavřena. Její provoz bude částečně obnoven od pondělí 5. 8., kdy bude pokračovat úklid a budou zahájeny přípravy na nový školní rok. Činnost mateřské školy a školní jídelny bude zahájena v pondělí 26. 8., od úterý 27. 8. budou ve škole přítomni již všichni pedagogičtí i provozní pracovníci.

Nový školní rok 2019/2020 bude zahájen v pondělí 2. 8. 2019.

 

Přeji vám krásný letní čas a příjemnou dovolenou.

 

Karel Machyl, ředitel školy