Hledání pokladu – MŠ 20.6.2019

Sraz dětí  bude 20.6. v 15:15 hod. před školou a vydáme se po stopách dinosaurů. Ze třídy Sluníček se zúčastní trasy pouze starší děti (z důvodu náročnější a delší cesty). Pokračovat bude akce na fotbalovém hřišti, kde zveme všechny rodiče, nejmenší děti a také se za námi mohou přijít pobavit sourozenci a kamarádi navštěvující Miniškoličku.  Prosíme rodiče, aby přišli pomoci svým dětem s opékáním a také si s nimi zasoutěžili. Sraz na fotbalovém hřišti bude kolem 17:30 hod. Děti na cestu potřebují do batůžku pití a na hřiště něco na opékání. Děti, které nebudou ve školce spát, si prosím vyzvedněte do 19:00 hod na fotbalovém hřišti.

V 19:00 hod. se přesunou předškoláci do školky, kde bude pro ně připravena zábava a poté spaní ve školce.

Na spaní děti potřebují:  – spacák, pyžamo, pastu a kartáček na zuby, něco na páteční snídani, baterku

VE ŠKOLCE SPÍ POUZE PŘEDŠKOLÁCI