Ples školy

Školní ples 2020

Jako každý rok i letos 25. ledna 2020 ZŠ a MŠ Potštát uspořádala Školní ples. Už krátce po osmé hodině byl celý sál plný maminek, tatínků, sourozenců, členů širší rodiny a kamarádů našich budoucích absolventů. Po úvodním přivítání od pana ředitele jsme se všichni dojali nad krásným tanečním vystoupením, které si pro nás žáci deváté třídy připravili a také po týdnech trénování bezchybně a téměř profesionálně zatančili. Dále následovalo šerpování žáků, předání drobných dárků a následně i proslov s poděkováním, kterým deváťáci vtipně zhodnotili celé své působení na naší škole. Po tanci s rodiči následovala volná zábava, ke které nám po celou dobu krásně hrál K. Caha Band. Během večera také dvakrát vystoupil mladý taneční pár z Taneční školy Batukada, který nám předvedl ukázku standartních i latinskoamerických tanců. Na návštěvníky plesu také čekala velmi pestrá a bohatá tombola, za což patří veliký dík všem rodičům, městskému úřadu, okolním i přespolním firmám a pracovníkům školy, kteří nám tyto věcné dary poskytli. Poděkování patří i všem, kteří se podíleli na přípravě plesu, starali se o návštěvníky v baru a dohlíželi na zdárný průběh celého večera. Děkujeme rodičům a přátelům školy za jejich velkou podpor.

M. Jeřábková

Více fotografií naleznete ve fotogalerii ŽŠ.